Strona Główna

Zarząd

Sekcje Statut Kontakt Dokumenty

Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Dębnie

Dnia 6 kwietnia bieżącego roku w ramach 41. maratonu rozegrane zostały po raz pierwszy w Dębnie Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty zainicjowane i zorganizowane przez Oddział ZNP w Dębnie przy współpracy z Ośrodkiem Spotru i Rekreacji w Dębnie:
• 33.Mistrzostwa Polski Kobiet,
• 12.Mistrzostwa Polski Policjantów i
• 6.Międzynarodowy Maraton Strażaków.

Trasa maratonu przebiegała ulicami Dębna i pobliskich miejscowości wytyczając trasę 42 km 195 m. Środowisko oświatowe włącza się od wielu lat do organizacji maratonu.

Uprawnionych do startu było prawie 2400 uczestników, bieg ukończyły 2073 osoby.

W tym w biurze maratonu zarejestrowało się 98 pracowników oświaty z różnych zakątków naszego kraju.
W tej kategorii bieg ukończyło 25 kobiet oraz 70 mężczyzn.

• trzecie miejsce na podium przypadło Witoldowi Sobczakowi z czasem 3:06:14

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, upominki rzeczowe.
Dodatkowo Kolega Edmund Zioła ufundował puchar, a nasz Oddział medal dla najlepszego maratończyka oświatowego z Dębna –Dominika Kurka z SP 3 w Dębnie z czasem 4:13:00.
Zapraszamy w przyszłym roku wszystkich pracowników oświaty- 12 kwietnia 2015 roku.