
Kolejny rok, kolejna zima i kolejne spotkanie Sekcji Plastycznej, tym razem cel - kartki bożonarodzeniowe. W dobie życzeń wysyłanych sms-em lub pocztą e-mail, miło jest otrzymać życzenia pocztą tradycyjną, list lub kartkę pocztową.
Wspólnie zastanawialiśmy się nad nowymi niepowtarzalnymi kartkami. Nowych pomysłów i koncepcji dostarcza nam kolega Anatol, który każdą z nich traktuje jak małe dziełko sztuki. Aby wykonać około dziewięćdziesięciu z nich spotkaliśmy się dwa razy, a w naszej siedzibie oddziału wrzało niczym w pracowni Świętego.
Prezentujemy niektóre z nich. Być może Będziesz odbiorcą jednej z nich.
Odwiedza nas 412 gości oraz 0 użytkowników.
505220
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
8
14
141
504726
818
1403
505220
Twój adres IP: 216.73.216.10
Przebywasz na serwerze ZNP: 2026-06-28 15:45:24


