Związek wystąpił do premier Ewy Kopacz z wnioskiem o spotkanie „w celu omówienia bieżącej sytuacji w oświacie i problemów środowiska nauczycielskiego”.
- Jesteśmy przekonani, że dialog jest najlepszą formą rozwiązywania problemów. Dlatego z niepokojem obserwujemy postawę minister edukacji Joanny Kluzik-Rostkowskiej w czasie rozmów ze środowiskiem nauczycielskim na temat wzrostu płac od stycznia 2016 r. Brak woli negocjacji ze strony minister edukacji i przerzucanie odpowiedzialności na partnera społecznego jest wyrazem lekceważącego stosunku do prowadzenia dialogu, będącego gwarantem pokoju społecznego - czytamy w liście prezesa ZNP do premier Ewy Kopacz.
Odwiedza nas 420 gości oraz 0 użytkowników.
505220
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
8
14
141
504726
818
1403
505220
Twój adres IP: 216.73.216.10
Przebywasz na serwerze ZNP: 2026-06-28 15:49:41


